Cennik

Sourcing z 1688.com

Koszt naszej usługi sourcingu to 10% od wartości zamówienia na 1688. Nie pobieramy prowizji od kosztów dostaw lokalnych na terenie Chin oraz od przesyłki międzynarodowej do Państwa. Jest to nasza całkowita prowizja bez żadnych haczyków ani dodatkowych dopłat. W kwocie prowizji zapewniamy m.in. przepakowanie towaru i zmiany kartonów (jeśli wymaga tego stan pierwotnych kartonów) oraz w większości przypadków oklejeniem produktów danymi importera, dodaniem instrukcji czy ulotki.

Z powodzeniem realizujemy bardzo skomplikowane zamówienia, których nie są w stanie zrealizować konkurencyjne firmy. Normą jest dla nas zamawianie towaru dla klienta od np. 30+ różnych chińskich producentów, konsolidacji i wysyłki jako jednego ładunku, w którym jest łącznie 100 różnych produktów (z czego część produktów jest na dodatek brandowana logo importera), w 500 wariantach, eksportowanych na 40 kodach celnych HS Code 🙂 I to wszystko w jednym zamówieniu dla jednego klienta 🙂 Dzięki nam oszczędzasz na transporcie i odprawie celnej.

DARMOWE wyszukanie i wycena do 3 produktów.

UWAGA! Minimalne zamówienia hurtowe jakie przyjmujemy do realizacji to 10000 USD w przypadku wysyłki kolejowej i morskiej lub od 5000 USD w przypadku przesyłek lotniczych zawierających produkty małogabarytowe.

Prowizja w przypadku produkcji towarów pod własną marką (OEM/ODM) jest ustalana indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania zamówienia oraz włożonego nakłady pracy.

Transparentność i uczciwość

Nasz zespół mówiący natywnie po mandaryńsku wynegocjuje najlepsze ceny. Posiadamy najwyższą rangę kliencką VIP na platformie 1688, dzięki temu otrzymujemy dodatkowe rabaty w koszyku oraz jesteśmy traktowani priorytetowo przez dostawców. Jako jedyni na rynku, na życzenie klienta wysyłamy zrzuty ekranu z widoczną zapłaconą kwotą za towar na platformie 1688 i/lub potwierdzenia płatności Alipay, WeChat Pay lub przelewu bankowego.

Co wchodzi w skład naszej usługi?

 • icon-orange-35

  Zamówienie produktu(ów) na 1688 wg przesłanej listy

   

   
 • icon-gray-4

  Negocjacja cen z chińskim
  dostawcą

   

   
 • icon-orange-11

  Konsolidacja zamówień od różnych dostawców na naszym magazynie

   

   
 • icon-gray-3

  Sprawdzenie zgodności z zamówieniem oraz wyjaśnienie ewentualnych pomyłek lub uszkodzeń

   

   
 • icon-orange-2

  Przepakowanie towaru (jeśli wymagane)

   

   
 • icon-gray-26

  Wysyłka do klienta „door to door”

   

   
import-chiny-ilustracja-1

Organizujemy również zakupy detaliczne

Zamawiaj towar w Chinach i otrzymaj swoją paczkę nawet w kilka dni.

Kompleksowo

Nasza firma kompleksowo pośredniczy w zamówieniach z 1688. Dzięki naszej usłudze:

 • Zwiększysz swoje marże
 • Pominiesz niepotrzebnych pośredników
 • Zoptymalizujesz proces importu
 • Staniesz się bardziej konkurencyjny cenowo
import-chiny-ilustracja-2

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Napisz do nas lub zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.