FAQ

Minimalna kwota zlecenia (koszt zakupu produktów) to 150 tys. juanów chińskich (CNY).

Potrzebujesz na start ok 150 tys. PLN, na które składają się m.in.: przelew/y zagraniczny, zakup towaru, nasza prowizja, koszty dostaw lokalnych w Chinach, transport do Polski (lub innego kraju), odprawy celne exportowe oraz importowe, dopłaty za extra pozycje celne, ubezpieczenie cargo, opłata dokumentacyjna, opłaty celno-skarbowe: VAT i cło, koszt dostawy do Twojego magazynu i/lub do magazynu dekonsolidacyjnego w LCL. Mogą dojść również dodatkowe opłaty jak rewizje celne. To wszystko składa się na realizację minimalnego zamówienia towaru (150 tys. CNY). Generalnie można założyć (mniej–więcej), że koszt otrzymania towaru pod drzwi wyniesie 1 CNY = 1 PLN po opłaceniu wszystkich kosztów w procesie importu na terenie Polski. Im mniejszy objętościowo produktów i niższa stawka cła, tym proporcje będą niższe. Może się okazać, że wystarczy ok 120K PLN.

Do biznesu podchodzimy poważnie i szukamy stałych Partnerów do współpracy. Chcemy abyś zarobił i do nas powrócił. Od ok 2022r. wchodzenie w import bez posiadania minimum 150 tys. PLN nie ma najmniejszego sensu. 150 tys. CNY na zakup samego towaru (od wielu dostawców, co zalecamy) jest to minimalna sensowna kwota aby móc optymalizować koszty stałe w procesie importu. Jeśli ktoś realizuje z konkurencji mniejsze zlecenia, to zarobią wszyscy, tylko nie Ty. I informujemy o tym uczciwie i wprost. Z kwotą $5 tys. to można było startować ponad dekadę temu aby zarobić na Allegro, ale nie dzisiaj w dobie produktyzacji, bardzo wysokich prowizji i kosztów wyróżnień, dopłat do SMART itd.

Jak najbardziej! Proszę jednak pamiętać, że próbki są zazwyczaj płatne oraz należy doliczyć koszt dostawy.

Tak, zajmujemy się odpłatym wyszukiwaniem produktów na co dzień.

Zamówienia hurtowe realizujemy wyłącznie dla zarejestrowanych przedsiębiorców.

Tak, realizujemy zamówienia detaliczne dla osób indywidualnych z wysyłką do ponad 200 krajów i regionów na świecie.

Nie pomożemy. Produkty popularnych zachodnich marek są dużo droższe w Chinach niż w Polsce. Jeśli cena jest niższa, to na 100% produkt jest podróbką, którymi nasza firma się nie zajmuje!

Ile trwa dostawa z Chin do Polski?

Przesyłki kurierskie lotnicze:
DHL Express: ok 3–7 dni roboczych
UPS: ok 4–8 dni roboczych
TNT/FedEx: ok 6–12 dni roboczych

Transport kolejowy:
Ok 9–16 dni roboczych (zależnie od terminala)

Transport morski:
Ok 30–33 dni roboczych (zależnie od portu)

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Napisz do nas lub zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry