Zakupy detaliczne

Kupuj w detalu na chińskich portalach sprzedażowych

Oferujemy również usługi zakupów detalicznych w popularnych sklepach i platformach chińskich, niedostępnych dla kupujących z poza tego kraju. m.in.: mi.com, jd.com, tmall.com, taobao.com

import-chiny-ilustracja-1

Dowiedz się wiecej o popularnych chińskich sklepach

 • Taobao

  Największy serwis B2C na świecie. Zasada funkcjonowania podobna do Allegro, na którym prowadzą sprzedaż zarówno firmy jak i osoby prywatne. Sprzęt nowy i używany.

 • Tmall

  Wydzielona „strefa marek” z Taobao. Głównie markowe produkty, na której prowadzą sprzedaż B2C bezpośrednio producenci, oficjalni dystrybutorzy oraz autoryzowani dealerzy marek w tzw. flagowych sklepach (Flagship Store)

 • JD

  Platforma B2C, największy konkurent Grupy Alibaba. Zasada działania podobna do Amazona – JD posiada swoje własne magazyny oraz całą sieć logistyki. Posiada magazyny w największych chińskich miastach i gwarantuje dostawę tego samego dnia dla zamówień złożonych do godziny 17:00. JD pozwala również niezależnym sprzedawcom na prowadzenie sprzedaży na ich platformie. Proszę nie mylić jd.com z ich międzynarodową oddziałem https://www.joybuy.com/, który to jest mocno ograniczony produktowo w stosunku do głównej wersji chińskiej.

 • Mi

  Oficjalny sklep Xiaomi. Na stronie można znaleźć pełną ofertę produktową producenta. Paleta produktowa Xiaomi dostępna na zachodzie jest bardzo ograniczona. W Polsce zawsze produkty z logo Mi pojawiają się z bardzo dużym opóźnieniem (nawet półrocznym) lub wręcz nie mają swojej premiery nigdy! Większość produktów Xiaomi można kupić wyłącznie w Chinach. Najnowsze smartfony Xiaomi, laptopy, tablety, urządzenia smart home, dział lifestyle i wiele innych.

 • Inne

  Zakupimy i wyślemy do Ciebie towar z każdego dowolnego marketplace lub sklepu internetowego z Chin, niewysyłającego towaru bezpośrednio poza Chiny.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Napisz do nas lub zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry